Bindery

Binder

Pokud vybíráte váš první binder, je důležité změřit všechny své velikosti a vybrat podle nich adekvátní kus. Pokud v binderu plánujete sportovat, pracovat v něm, nebo jej nosit delší dobu (což za žádných podmínek nedoporučujeme), rozhodně si musíte vybrat binder o číslo větší, než je vaše velikost. Ovšem stále musíte dodržovat správné zásady jejich nošení. Zároveň, nosit bindery menší, než je vaše správná velikost je velmi nebezpečné.

Dále je důležité si uvědomit, že ačkoliv budete mít stažený hrudník, úplně plochého vzhledu pomocí binderu nedosáhnete.

Péče o binder

Váš binder bude důležité pravidelně prát. Není vhodné dávat bindery do pračky, ani do sušičky, jelikož by mohlo dojít k poškození materiálu. Svůj binder myjte pravidelně ručně v teplé vodě a poté jej nechte uschnout. Pokud binder nebudete nosit déle jak osm hodin a budete mít správnou velikost, předejdete tak nejen zdravotním komplikacím, ale prodloužíte životnost vašeho binderu.

Image

Jedny z nejlepších značek jsou gc2b, Underworks, Peecock, Xbody a FLAVNT. Každá značka nabídne mnoho produktů různých barev, rozměrů a vlastností a je jen na vás, kterou si nakonec vyberete.

Image

Kde seženu binder?

Správný binder by neměl způsobovat bolest, nepohodlnost při nošení, zvýšené pocení nebo podráždění kůže. Existuje několik on-line obchodů, kde si můžete koupit binder speciálně pro trans muže.

Dokonce i se správným binderem je stále možné se stahovat nebezpečně.Nekupujte binder, který je pro vás příliš malý. Nosí se špatně - to vás může vystavit stejným problémům které mají ti, kteří se váží textilovými lepícími páskami či tejpami.

Binder špatné velikosti může také způsobit omezené dýchání a fyzické zranění.

Image

Ceny se pohybují okolo 500Kč až 1.100Kč

Přejít na Underworks.com

Underworks

Underworks patří mezi nejoblíbenější obchody díky jejich efektivitě a cenové dostupnosti. Underworks je trans-přátelský a má pověst pro vynikající služby zákazníkům.

Bindery které mají v názvu „extrémní“ vám nemusí poskytnout kompresi, o kterou jste doufali, pokud již nemáte velmi malou hruď.

Image
Image
Image

Underworks také prodává stahovací plavky(svršky).

Image
Image
Image

Ceny se pohybují okolo 700Kč až 800Kč

Přejít na Gc2B.io

Gc2B

Vysoce kvalitní bindery pro FtM za přijatelnou cenu.Bindery jsou vhodné ke plavání.Ovšem po plavání je musíte pořádně umýt.

Kromě bílé, černé a šedé, stejně jako červené, modré a zelené, gc2b nabízí také bindery v pěti "All Nude" barvách.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Ceny se pohybují okolo 1.000 až 1.300Kč s dopravou zdarma nad 1.700Kč

Přejít na XBODY

XBODY

Společnost vytvořena ve Velké Británii je největším evropským online prodejcem vysoce kvalitních binderů, vest, sportovního oblečení pro muže s gynekomastií a trans muže po mastektomii.

Image
Image
Image