Packery&STP

Packer

Prakticky se jedná o vycpání rozkroku, většinou packerem, což je umělý penis vyrobený přesně pro tento důvod a v případě, že pro ně packer není dostupný často volí jako vhodnou alternativu ponožky. Packery najdete i v českých obchodech s erotickými pomůckami, obvykle se jedná o základní modely, které vám vydrží maximálně pár měsíců a nesnaží se o nějaký extrémně realistický vzhled. Zároveň jsou pro většinu trans mužů dostačující, vyrábí se ve více velikostech a odstínech a vaše boule v kalhotách vypadá přirozeně a o dobrý pocit ze sebe sama vás nic nepřipraví. Jejich výhodou je i nízká cena, která se pohybuje v řádu několika stovek korun.

Jakmile jste si vybrali vhodný packer, který vzhledem a proporcemi sedí k vašemu tělu, je na čase vybrat i vhodné spodní prádlo. To by nemělo být moc volné, jelikož žádný z vás nechce vidět svůj penis ležet na podlaze. Mělo by se jednat o přiléhavé prádlo, které má zároveň dost prostoru v rozkroku, aby se tam váš packer příjemně vešel.

Pokud máte citlivou pokožku, nebo je vám nepříjemný materiál, ze kterého je packer udělaný, je lepší používat dvě vrstvy spodního prádla a packer vkládat mezi ně.Zároveň můžete sehnat spoustu spodního prádla speciálně určeného pro packing. Packer vložíte do speciální kapsy v oblasti vašeho rozkroku a už se o nic starat nemusíte. Některé modely mají často i díru na vnější straně kapsy. Ta je tam proto, abyste mohli pohodlně používat STP packery.

Image

Nicméně, pokud toužíte po něčem, co bude vypadat realisticky i při zběžném nakouknutí do vašeho spodního prádla, nebo po materiálu, který je na dotek bližší lidské kůži, budete se muset podívat po zahraničních e-shopech. Tam vás ovšem nic nezklame, výběr je velký, určitě nebudete mít problém s nalezením vhodné velikosti, odstínu a tvaru. Naleznete i modely, které zdařile imitují lidskou kůži a nošení vašeho packeru tak může být o mnoho přirozenější a příjemnější.

Cena těchto modelů se však mnohonásobně zvýší. Je normální při výběru kvalitnějšího modelu zaplatit šedesát amerických dolarů a k tomu ještě dopravu, ale ty nejvychytanější produkty, které vám nabízí ten nejrealističtější vzhled, lepší přilnavost ke kůži a možnost použití při sexuálním styku (tzv. pack and play) vás mohou stát i přes čtyři sta amerických dolarů. Samozřejmě, pokud vaši peněženku taková koupě nezabolí, jedná se o investici, co se každému trans muži rozhodně vyplatí.

Péče o packer

Packery je vhodné pravidelně čistit, aby na nich nezůstávala špína, pot a jiné nečistoty. Je to jednoduchý proces; packer omyjete vlažnou vodou, osušíte a oprášíte škrobem, nebo práškem do pečiva, aby nebyl lepivý. Vaše STP packery je vhodné každý den důkladně omýt vodou, zevnitř vydesinfikovat a pokud po omytí lepí, také poprášit škrobem, nebo práškem do pečiva. Packery skladujte na suchém a čistém místě.

Packery

STP bez packingu

STP packery jsou produkty, díky kterým se můžete postavit k pisoáru, nebo kamkoliv jinam a vesele se vyčůrat ve stoje. Funguje to velmi jednoduše, prakticky se jedná o dutý packer, do kterého močíte a vše z něj vyteče ven, jako z klasického penisu. Při výběru STP je zásadní zvolit takový, který dobře přiléhá a bude vám maximálně vyhovovat, rozhodně se nebojte si připlatit.

V Česku naleznete jen velice základní modely, které jsou dobré na to si vše v pohodlí domova nejdříve vyzkoušet. Pokud se vám představa STP i nadále líbí, porozhlédněte se v zahraničních e-shopech po kvalitnějších variantách. Jejich ceny se mohou vyšplhat i přes hranici pět seti amerických dolarů, což je okolo dvanácti tisíc korun. Nezapomínejte ovšem, že nejdražší neznamená nejlepší. Sháníte se po produktu, který bude nejvíce vyhovovat vám a vašemu tělu, a to velice pravděpodobně může být i STP za zlomek takové částky.

STP a Packer v jednom

V Česku se tyto typy často nevyskytují na obchodech. Pro koupi je třeba navštívit e-shopy z UK či USA,čímž se cena navýší.STP 2v1 obsahuje lepící část která se přilepí na vaše podbříško(často je třeba se oholit,speciální lepidlo jinak nemusí fungovat tak dobře) a zůstává celkem příjemně na místqě po celý den.